Камера відеоспостереження зафіксувала зловмисників, які пошкодили дерево

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Як повідомили у Галицькій районній адміністрації, на пл. Катедральній зловмисники брутально пошкодили дерево, яке було цього року висаджене у ящику разом з дев’ятьма іншими, повідомляє прес-служба ЛМР.

«Вартість такого дерева разом з ящиком в межах 5 тис грн. Ми вже замовили саджанець, як тільки його привезуть, ми замінимо пошкоджене дерево», — розповів в.о. голови Галицької РА Андрій Зозуля.

ЛКП «Муніципальна Варта» на камери відеоспостереження зафіксувала інцидент. Відповідні матеріали вже подані у правоохоронні органи. Незабаром районна адміністрація замінить пошкоджене дерево.

Як йдеться на сайті Zaxid.net, десять кулястих кленів було висаджено 31 липня 2017 року. Це був перший етап запланованого озеленення центру міста.

Дерева посадили у дерев’яні контейнери, які встановили перед головним входом до Архікафедральної базиліки Внебовзяття Пресвятої Діви Марії. Таким чином міська влада спільно з локальним бізнесом та церквою хочуть облаштувати площу та запобігти паркуванню на ній автомобілів.

Ініціатива озеленення площі перед костелом належить ЛКП «Інститут просторового розвитку». Раніше подібним чином дерева висадили на площі Музейній та вулиці Лесі Українки.