Вівторок, 21 Вересня

IKEA планує цього року відкрити свій перший магазин в Україні

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Шведський магазин IKEA вже вкотре анонсує відкриття свого першого магазину в Україні, але на цей раз виглядає, що вже однозначно. Відкриття планується в столичному ТРЦ Blockbuster Mall. Про це повідомляє НВ Бізнес.

Згідно з інформацією, компанія вже почала ремонт приміщення під свій магазин у ТРЦ Blockbuster Mall. Наразі це вже третя спроба мережі відкрити повноцінний магазин у Києві.

«Ремонт в приміщенні йде повним ходом. Площа майбутнього магазина складе близько 5 тис. кв м», — розповідає НВ Бізнес директор мережі магазинів, що побажав залишитися неназваним. У пресслужбі IKEA цю інформацію їм не прокоментували.

Однак новину про відкриття у пресслужбі компанії підтвердили виданню «Бабель».

«IKEA прагне якнайшвидше відкрити фізичний магазин у Києві — до кінця 2020 року. Ми як ніколи близькі до реалізації цього наміру, адже нещодавно підписали договір оренди з ТРЦ Blockbuster Mall. Водночас, маємо пильно стежити за нинішньою ситуацією, щоб мінімізувати будь-які потенційні ризики для здоров’я та безпеки перед відкриттям фізичного магазину. Як тільки матимемо більше деталей щодо відкриття магазину IKEA в Києві, обов’язково поділимося нею з вами», — йдеться у повідомленні.

Компанія ІКЕА намагається зайти в Україну вже 14 років, що є рекордом з міжнародних ритейлерів. У 2006-му році мережа планувала побудувати власний торговий центр поруч з Бориспільською трасою на ділянці площею 70 га, але тоді проти такого проекту виступили місцеві депутати, які заборонили вирубку лісу для нового магазину.

За три роки IKEA все ж купила землю площею 60 га у Одеській області, а потім без пояснення причин вирішила піти з України.

Нову спробу підкорити український ринок шведський рітейлер зробив у 2018-му році, коли офіційно оголосив про свій намір відкрити магазин в Україні. Відкриття планували на весну 2020 року, але плани змінили через коронавірус.

14 травня запустили перший онлайн-магазин в Україні, де можна було оформити замовлення, але вже 25 травня IKEA тимчасово обмежила можливість робити покупки в українському інтернет-магазині через великий ажіотаж. Станом на 10 липня в магазині все ще не можна придбати нові товари.

В запущеному онлайн-магазині шведського IKEA в Україні помітили, що ціни на деякі товари є вищими, ніж у наших країн-сусідів.

Як пояснили у пресслужбі компанії, кінцеві ціни на товари, запропоновані на момент запуску онлайн-магазину IKEA в Україні, відображають наступні фактори: обсяги, імпортні мита, коливання валюти, транспортні витрати, поточні ринкові умови та інше.

Share.