Ігор Кондратюк прокоментував нагородження Потапа: президент живе в якійсь своїй державі

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Український продюсер Ігор Кондратюк виступив з критикою присвоєння звання “Заслуженого артиста” виконавцю пісень та продюсеру Олексію Потапенку (Потапу). На думку діяча шоу-бізнесу, нагородження Потапа, який у 2014 році в Росії зняв штани на телебаченні, є показовим для нинішнього українського суспільства.

Відповідним дописом Кондратюк поділився на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Потап, який зняв штани перед російською публікою – публікою країни-агресора під час шоу на телеканалі країни-агресора став заслуженим артистом України.

Володя З. мислить, як на мене, досить дивно, бо живе в якійсь своїй “державі-повії”, і навіть посідає в ній головну виборчу посаду, і тому ця нагорода виглядає навіть органічно.

Тренд такий нині у країні, яка воює з російським зaгарбником: синдром меншовартості частини української “аліти”.

Мене дивує інше. На хіба яскравим і неповторним представникам шоу-бізу ці нафталінові звання від держави? Їхні “звання” – ротації, закачки, продажі артистів, аншлагові тури, “золоті кнопки” YouTube, заслужені статуетки на YUNA та M1 Awards, мільйони підписників у соцмережах, і головне мірило – чесно зароблені гонорари (“кеш-бабулєс”, як співає Андрій Хливнюк).

“Тепер я маю право бути похованою на Байковому цвинтарі – якось пожартувала Наталка Могилевська, коли Кузьма спитав її – “на чорта тобі, улюблениці публіки, це совкове звання – “народна артистка України?”.

Коли ви чуєте, що хтось з шоу-бізнесу раптом отримує звання, знайте: мова, скоріш за все, йде про можливість бути пoхованим на престижному кладовищі Дай бог їм усім 100 років жити та творити”, – йде мова в оригінальному дописі.

Інцидент, про який нагадав Кондратюк, відбувся у 2014 році на врученні премії RU.TV. Тоді Настя Каменських й справді розстібнула штани Потапа та зняла їх, після чого репер сказав: “Офіційно від всіх українських артистів: “Росія, дякую, що ви нас приймаєте”“, також назвавши себе королем cтриптизy.

Нагадаємо, з нагоди Дня Конституції України Президент Володимир Зеленський відзначив державними нагородами низку співаків, громадських діячів, діячів культури, науковців, і спортсменів.