Hyundai готова поставити “Укрзалізниці” ще 10 поїздів і локалізувати виробництво в Україні

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Передача Україні 10 нових швидкісних пасажирських електропоїздів може відбутися на умовах фінансування корейською стороною, передає ЦТС.

Південнокорейський виробник залізничної техніки та інфраструктури Hyundai Corporation оголосила про умови, на яких має намір продовжити співпрацю з Україною в питанні розвитку швидкісного залізничного сполучення.

Про це у відеозверненні, опублікованому в ході Всеукраїнського форуму “Україна 30”, заявив віце-президент підрозділу комерційного транспорту і енергетики Hyundai Corporation Юн Сук Чой.

“Для розвитку залізничної галузі України корпорація Hyundai як довгостроковий партнер бажає приєднатися до вашого плану розвитку. На цьому етапі ми готові надати фінансування для декількох проектів. Особливо ми зацікавлені в будівництві швидкісної залізниці і постачання 10 нових швидкісних електричних поїздів з 90 вагонами HRCS2” , – повідомив він.

Крім того, представник корейської компанії заявив про переговори з урядом країни на предмет фінансової підтримки українського проекту.

“Ми також з нетерпінням чекаємо готовності підтримки України в транспортних проектах з боку уряду Південної Кореї. Ми з урядом Кореї обговорюємо новий проект з наданням 10 швидкісних поїздів Фонду співробітництва та економічного розвитку і очікуємо найближчим часом офіційної відповіді від уряду України”, – уточнив Юн сук Чой.

У своєму відеозверненні представник Hyundai запросив міністра інфраструктури Владислава Криклія відвідати виробництво в Південній Кореї і зазначив можливість часткової передачі технологій виробництва в Україні.

“Також корпорація Hyundai має намір почати детальні переговори про можливість інвестування в Україну і передавати технології для локалізації виробництва складних технологій”, – заявив віце-президент підрозділу комерційного транспорту і енергетики Hyundai.

Зі свого боку, Владислав Криклій зазначив, що з Hyundai планується підписання меморандумів, згідно з якими на розробку пре-ТЕО для реалізації проекту швидкісного залізничного сполучення в Україні буде виділено грант у розмірі 2 млн доларів США. Делегація МІУ і УЗ відправиться до Південної Кореї вже в березні, за результатами візиту буде розпочато підготовку відповідної міжурядової угоди.

Share.