Гурт The Hardkiss записали нові пісню й кліп про останній шанс людства на виживання

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Український гурт The Hardkiss випустив актуальний сингл «Гора» — пісню про останній шанс на виживання для людства. Ця пісня — це логічне продовження співпраці гурту й фонду WWF Україна, у межах якого музиканти підтримують ініціативу «Вільні річки України».

Разом з треком «Гора» група презентує відео, зняте в згорілому лісі під Києвом.

Як поділився режисер проникливого відео Мітті Місюра, знімальна команда знайшла найреалістичніші локації про історію-антиутопію, де не вщухає безконтрольний вогонь.

Згорілий ліс, який ми легко знайшли під Києвом – це наслідок, а хлопчик потім – надія. Чарівний сад у кожному з нас. Але шлях до нього складний, як сходження на найкрутішу гору, – розкриває ідею режисер.

“Коли світ поглинув хаос і ненависть, коли люди стали загрозою для світу та один для одного, – небо відмовилось чути людей. І тоді вони звернулися до Гори… Аби вона, мудра та висока, передала послання. І Гора погодилася. А Небо почуло і востаннє дало людству живої роси, загасило пожежі, наповнило ріки та змило ненависть. Востаннє”, – пояснює сенс пісні Юлія Саніна.

Відео відкривається цитатою перського поета-суфія XIII століття Джалаладдіна Румі про те, що зроблене завжди повернеться до нас у відповідь.

«Ця історія про планету й природу, про те, який невитравний і жахливий слід ми залишаємо після себе, — розповідає фронтвумен гурту Юлія Саніна. — Перший куплет я написала, коли восени в Києві стояв сильний смог. Я подумала, який же світ ми залишимо дітям? У світлі останніх подій, фраза з пісні «народилися сильними, а стали вразливими» знайшла новий сенс. Нині всі ми отримали шанс, побувши в ізоляції, зрозуміти себе. Тепер маємо час подумати й нарешті усвідомити — ми не боги».

Нагадаємо, що нині The Hardkiss готується до великого шоу «Десять», присвяченого десятиріччю групи. Концерт має відбутись 29 травня 2021 року на НСК «Олімпійський», квитки вже у продажу.

Share.