Середа, 29 Листопада

Графіки відключення світла сьогодні на Львівщині почнуть діяти з 16:00

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Погодинні графіки будуть задіяні з 16 до 20 годин. Укренерго повідомило, що коштом імпорту електроенергії та введення в дію після ремонту двох енергоблоків вдалось збільшити подачу електроенергії споживачам.

Станом на 11:00 год. неділі, 5 лютого, знову діють два блоки на ТЕЦ, які пройшли ремонт. Ще один блок вивели на аварійні ремонтні роботи. Майже протягом усієї доби Україна імпортує електроенергію з інших країн.

Споживання електрики поступово збільшується через посилення морозів, втім більш стрімкий ріст прогнозують із понеділка, адже стартує робочий тиждень.

Дефіцит дещо зменшився завдяки збільшенню виробництва, проте зберігається на суттєвому рівні. Втім в «Укренерго» кажуть, що обсяг виробленої електроенергії все ще недостатній для покриття споживання у повному обсязі.

Аварійні відключення продовжуються у Київській та Одеській областях.

«Вироблена електроенергія розподіляється на забезпечення процесів, необхідних для роботи енергетичної та критичної інфраструктури (водоканали, котельні, лікарні), а також на покриття потреб промисловості та населення. В Київській та Одеській областях є мережеві обмеження», – йдеться у повідомленні.