Неділя, 26 Вересня

Олексій Гончаренко в Раді: Не міг зрозуміти, хто виступає, Зеленський чи Голобородько

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Народний депутат України від партії “ЄС” Олексій Гончаренко розкритикував виступ Президента України Володимира Зеленського, що стосується відставки Уряду.

Сьогодні, 4 березня, в парламенті відбулось позачергове засідання, на якому змінили склад Уряду. Верховна Рада України вже проголосувала pf відставку прем’єр-міністра Олексія Гончарука та його Уряду.

Нардеп Олексій Гончаренко заявив, що з виступу Глави держави йому було незрозуміло, хто перед ним — Президент України або герой серіалу “Слуга народу” Василь Голобородько, роль якого зіграв Зеленський.

Звинувачення президента Зеленського у бік Кабміну Олексія Гончарука не мають жодного сенсу, бо саме Президент привів цей уряд до влади.

“Я слухав цей виступ та навіть кілька разів аплодував. Але я ніяк не міг зрозуміти, хто виступає: Голобородько чи Зеленський. Якщо Голобородько, то в кінці повинен був з’явитися автомат. А якщо Зеленський… То до кого ви зверталися?”, – сказав нардеп.

За словами Гончаренка, саме Зеленський винен в помилках, які вчиняв уряд на чолі з Олексієм Гончаруком.

“Це ви привели цей уряд до влади, це ви привели цих хлопців до влади. Це ви зібрали цю Верховну Раду. Це ви винні в тому, що в бюджеті ось така діра. Це ви винні, що на митниці збирають лайки та хабарі замість того, щоб збирати бюджет. Це ви винні, що ваші депутати пропонують продати собаку, щоб заплатити за газ. Ви привели сюди насильника, який продовжує тут сидіти, у якого ви обіцяли забрати мандат.

І тому ваш виступ мав закінчитися таким: “Я винен перед народом України”, — заявив Гончаренко.

“Нікому не відомих людей [Зеленський] зробив урядом України. Це він привів монобільшість до влади… Тому у кінці виступу, якщо він не Зеленський, а Голобородько, він мав сказати: “Я винний. Я не впорався, я не зміг, вибачте. Я йду”. І покласти заяву по відставку… А шукати “козлов отпущєнія” у вигляді Гончарука і більшості його уряду – це не мужньо. І саме це ми йому сказали. І ми бачили, яка реакція, як біснувалися його депутати, коли почули слова правди… Як він колись сказав, “я ваш вирок”. Це люди йому кажуть з усієї України”, – зазначив Гончаренко у кулуарах.

“Гончарук не з Марса сюди впав і не народився прем’єром. Його привів за руку Зеленський. Це він обіцяв “кінець епохи бідності” – і не зробив цього. Це він обіцяв “посадки” навесні – а боїться, тому що саджати треба його депутатів”, – наголосив депутат.

“Звичайно, що ми будемо голосувати проти призначення нового уряду, другого уряду Зеленського… Він знову збирається набрати нікому не відомих людей і керувати країною вручну, як він це робив”, – додав Гончаренко.

Нагадаємо, виступаючи на позачерговому засіданні Парламенту, заявив, що Уряд “провалив” роз’яснювальну комунікацію для того, щоб люди відчули зменшення платіжок за тепло, а також щодо зарплат Кабінету Міністрів. Зеленський додав, що відсутність корупції – це зовсім недостатньо, аби залишати їх на посажах.

Share.