Вівторок, 28 Червня

Головна причина поширення COVID-19 на заході України, особливо в селах, є богослужіння – Степанов

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Очільник Міністерства охорони здоров’я Максим Степанов назвав голову причину поширення КОВІД-19 на заході України.

Згідно з результатами епідеміологічного розслідування головною причиною зростання кількості інфікованих коронавірусом на заході України, особливо в селах, є богослужіння. Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов на нараді з президентом.

Другою основною причиною міністр назвав громадський транспорт і переміщення людей у зв’язку з відпочинком. Степанов додав, що велика кількість людей хворіє безсимптомно, таким чином формуючи імунітет.

“Сподіваюся, що адаптивний карантин справді буде більш дієвим, коли ми зможемо підбирати відповідні заходи контролю стосовно кожного населеного пункту. Головне – максимальна локалізація розповсюдження інфекції. Ми мусимо уникнути пікових навантажень”, – відзначив президент Володимир Зеленський.

Нагадаємо, що 30 липня в Україні зафіксовано черговий антирекорд захворюваності на коронaвірус. Лідером за кількістю став Київ, адже тільки в гуртожитку КПІ зафіксували 81 інфікованого, загалом – 199 нових випадків.

Також понад 100 нових випадків зареєстрували в Рівненській, Івано-Франківській і Львівській областях.

Нагадаємо, у ВРУ зареєстровано проєкт постанови про звільнення Максима Степанова з посади голови МОЗ. Цю ініціативу партії «Голос» підтримала майже чверть народних депутатів — 96 народних обранців Ради.

Share.