Голова ОДА закликав мешканців Львівщини відсвяткувати Свято Трійці вдома

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Голова Львівської ОДА Максим Козицький закликав мешканців Львівщини відсвяткувати Свято Трійці вдома. Про це інформує пресслужба Львівської ОДА.

Останніми днями на Львівщині фіксується доволі висока кількість нових інфікованих. За попередню добу – 73 особи з підтвердженим коронавірусом, 42 з них зі Львова. Днем раніше було 85 хворих. А станом на 3 червня отримали 96 позитивних результатів.

“У попередні дні позначка теж стрімко наближалася до сотні. Можемо говорити про суттєве погіршення епідеміологічної ситуації в регіоні! Що саме спричинило такий стрибок? Недотримання карантину, неуважність до власного здоров’я та людська втома від кількамісячної коронавірусної паузи.

Проте, ми не маємо права розслаблятись та забувати про пандемію, яка вирує не лише в Україні, а й в світі. Попереду Зелені свята. Дні, які ми звикли проводити з родиною чи друзями. Я вкотре наполегливо прошу вас, усіх мешканців Львівщини, згадати про смертельну небезпеку, яка чатує на нас, наших рідних і близьких. Бережіть себе! І залишайтеся вдома”, – закликав голова облдержадміністрації Максим Козицький.

Львів’ян закликають під час Зелених свят не прикрашати домівки зламаним гіллям. Із таким закликом раніше звернувся референт Бюро УГКЦ з питань екології Львівської архиєпархії отець Микола Пришляк.

«Зіслання Святого Духа – одне з найбільших християнських свят. Закликаємо наших вірних відмовитися від звички озеленювати свої домівки та подвір’я зламаним гіллям дерев. Просимо підтримувати цю давню традицію прикрашання та озеленення без шкоди для довкілля. Так ми всі можемо продемонструвати, що це є справді свято життя», – зазначив він у коментарі для Tvoemisto.tv.

Трійця – одне з головних християнських свят. У нинішньому році День Святої Трійці парафіяни відзначатимуть свято на початку червня – 7 числа. Трійця святкується на 50-й день після Великодня – Світлого Христового Воскресіння. Оскільки Трійця-2020 випадає – це неділя, наступний за ним день – понеділок, 8 червня, автоматично стає вихідним.

Share.