Понеділок, 22 Липня

Голова Асоціації перевізників Львівщини запевнив, що автобуси не рушатимуть, якщо люди стоятимуть

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка запевнив й попередив пасажирів про ті обмеження у сфері громадських перевезень в області, які будуть діяти в умовах карантину. Про це він розповів в ефірі “Великі перемовини” на Першому Західному.

“Я би хотів звернутись до усіх мешканців Львівщини. Водіям надали установу, що якщо у салон зайшло більше людей, ніж є посадкових місць – автобус з місця не рухається. Він буде стояти до тих пір, поки не буде відповідна норма людей. Не треба злість зганяти на водія, він тут ні до чого”, – зазначив Велійка.

Заступниця міського голови з питань ЖКГ Ірина Маруняк раніше повідомила, що у Львові моніторингові групи перевірятимуть трамваї, тролейбуси та автобуси на дотримання карантину.

23 червня почали працювати моніторингові групи ЛКП «Львівелектротранс», які перевіряють дотримання правил карантину пасажирами електротранспорту.

«Ці групи працюють у трамваях і тролейбусах, і перевіряють, чи пасажири заходять у транспорт у масках, перевіряють, щоб не було стоячих пасажирів, а лише сидячі. Від завтрашнього дня хочемо організувати такі групи в автобусах», – додала Ірина Маруняк.

Також, за її словами, в місті посилять контроль за дотриманням карантину, зокрема частіше прибиратимуть будинки, митимуть вулиці та дитмайданчики.

«Зараз моніторингові групи працюють у дві зміни – з 9:00 до 22:00 год. Вони обходять і перевіряють усі об’єкти, які працюють, – заклади торгівлі, літні майданчики щодо дотримання умов карантину. Найперше перевіряють, щоб відвідувачі були в масках, щоб була дотримана дистанція. Також, щоб продавці і працівники закладу дотримувалися правил, і у закладі були дезінфікуючі засоби», – каже вона.

До слова, із початку березня через недотримання карантину закрили вже 8 закладів.