Понеділок, 27 Вересня

Гігантські бурульки на дахах: жителів просять бути обачними

Pinterest LinkedIn Tumblr +

З дахів будинків у Львові звисають величезні бурульки. Оскільки комунальники не встигають боротися із наслідками негоди, львів’ян просять бути обережними та по можливості оминати небезпечні місця. Про це пише Дивись.Info.

Львів’янам нагадують, що внаслідок температурних перепадів на дахах будинків, виступаючих частинах будівель і на великих деревах масово утворюються крижані бурульки. Падаючи, вони можуть травмувати перехожих.

Мерія Львова вкотре нагадує пішоходам про техніку безпеки.

– пішоходам рекомендується рухатися по тротуарах з особливою обережністю, обходити лід, дивитися під ноги.

– дорогу переходити тільки у встановлених для цього місцях – на спеціальних пішохідних переходах різного типу (втім, це правило відноситься до будь-якої погоди).

– не слід швидко бігти, адже можна послизнутися і впасти: ходити слід акуратно і спокійно, а переходити дорогу тільки на зелене світло світлофору.

– при ходьбі ноги краще розслабити і трохи зігнути в колінах, ступати при цьому потрібно на всю підошву.

– не тримати руки в кишенях, тому що це погіршує можливість утримати рівновагу, до того ж падіння в такій позі збільшує ризик отримати важкі травми при падінні.

– рекомендується обходити металеві кришки каналізаційних люків, тому що дуже часто вони покриваються в холод льодом.

– будьте обачні навіть на тротуарі, адже в ожеледь автомобіль може занести з дороги і на пішохідну територію.

© Герцюк Артур / dyvys.info

© Герцюк Артур / dyvys.info

Нагадаємо, що протягом періоду з 4 до 14 лютого 2018 року на території Львівської області через падіння снігових бурульок травмовано 16 чоловік, в тому числі 2 дитини.

Share.