Неділя, 16 Червня

“Гей, соколи!”: Пономарьов та Хома душевно переспівали відому пісню

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Пісня збирає перегляди на youtube

У перший день весни народний артист України Олександр Пономарьов та заслужений артист України, фронтмен та засновник гурту DZIDZIO презентували пісню “Гей, соколи!”, передає “Еспресо.Захід”.

Новинкою обидва виконавці поділилися на своїх instagram-сторінках. За три години пісня зібрала 7 тис. переглядів та сотні схвальних коментарів.

“Україна вистоїть і переможе, якщо в країні такі талановиті люди. Гордість нації. Це так красиво і душевно, просто немає слів. Дякую!!! Слава Україні! Героям Слава!!!”, “Це знову шедевр!!!! Які ж Ви талановиті!!! Ви Олександре і Михайло – пісенна душа нашої рідної України!!! Велика вдячність Вам за Вашу творчість!!!! Бережи Вас Господь!!!”, “Дуже зворушливе виконання! Дякую за ваш талант та патріотичність. Мурахи по шкірі від виконання”, “Неперевершений дует! Насолода – чути ваші голоси. Чудово, що ви часто співаєте разом. Чекаю нових робіт”, – коментують користувачі.

Зазначається, що всі кошти від придбання цього твору, а також інших творів в рамках проєкту “ДНК”, будуть перераховані до фонду UNITED 24, та підуть на допомогу Україні.

Музику та слова до твору написав Тимко Падура.

“Гей, соколи!” – пісня, популярна в Україні, Польщі, Чехії, Словаччині, Білорусі та Литві. Згідно з версією деяких польських дослідників, пісня була популярною серед польських вояків в часи Другої світової війни та Польсько-радянської війни 1920 року, де частина бойових дій велася також на території Західної України.

1999 року пісня “Hej, sokoły” була використана як саундтрек у польському фільмі “Вогнем і мечем” (екранізації однойменного роману Генрика Сенкевича). Також 2017 року пісня в словацькому перекладі була використана у словацько-українському фільмі “Межа” та прозвучала в ефірі словацького радіо.