П’ятниця, 1 Грудня

Генштаб ЗСУ: росіяни вдарили по колонії з українськими полоненими, щоб приховати тортури і розстріли

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Генштаб України повідомляє, що росія здійснила артобстріл колонії в Оленівці на Донеччині, щоб приховати катування і вбивства полонених, а також звинуватити ЗСУ у скоєнні “воєнних злочинів”, інформує Генеральний штаб ЗСУ у Facebook.

За інформацією Генштабу, Україна не завдавала ні ракетних, ні артилерійських ударів по району Оленівки.

“російські окупанти переслідували свої злочинні цілі – звинуватити Україну у скоєнні “воєнних злочинів”, а також приховати тортури над полоненими і розстріли, які здійснили там за наказами окупаційної адміністрації та командування ЗС рф  на тимчасово окупованій території Донецької області.

Відтак, такі заяви про нібито обстріли цивільної інфраструктури та населення з боку ЗСУ є відвертою брехнею та провокацією, відповідальність за яку несе росія – країна-агресор, окупант і спонсор тероризму”.

Нагадаємо, вранці 29 липня російські медіа заявили про обстріл колонії в Оленівці Донецької області, де утримуються українські полонені. Пропагандисти повідомляють про щонайменше 53 загиблих.

Підрозділи “Азову” оголосили полювання на усіх причетних до масового вбивства українських військовополонених в Оленівці 29 липня.