Генерал Забродський і дружина Порошенка пакують продукти для нужденних у карантині

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Депутати з “Європейської солідарності” продовжують готувати пакунки з гуманітарною допомогою для осіб, обмежених під час карантину.

Так, у п’ятницю, 27 березня, до комплектування продовольчих наборів долучилися і генерал Михайло Забродський та Марина Порошенко. Про це інформує Новинарня.

“Десантник Михайло Забродський на згущеному молоці, а Марина Анатоліївна – на гречці”, – іронізує Юрій Бірюков, публікуючи відповідні світлини з офісу “ЄС”.

Десантник Михайло Забродський на сгущенке, а Марина Анатольевна на гречке.Да, это был троллинг при распределении места на конвейере. Не без этого.

Gepostet von Юрий Бирюков am Freitag, 27. März 2020

“Вкрай потрібні робочі руки для комплектування продовольчих наборів, які буде доставлено в регіони для тих, хто має труднощі із пересуванням під час карантинних обмежень!”, – пише на фейсбуці Михайло Забродський та закликає приєднуватися всіх охочих до волонтерства.

Вітаю, шановні друзі ! Хочете знати чим займаються під час карантину народні депутати фракції Европейськоі…

Gepostet von Михайло Забродський am Freitag, 27. März 2020

У “ЄС” тим часом наголошують, що їхній офіс перетворився на справжній “волонтерський хаб”. Пресслужба партії опублікувала світлини, де видно чимало картонних ящиків, які партійці наповнюють продуктами харчування.

Так вигладає офіс "Європейської Солідарності" в ці дні – він перетворився в справжній волонтерський хаб.Готуємо допомогу для людей по всій Україні!Все буде добре. Ми – переможемо 🇺🇦

Gepostet von Європейська Солідарність am Donnerstag, 26. März 2020

Всі, хто беруть участь у гуманітарній ініціативі – у масках.

Share.