Ганна Новосад назвала “невдалим” висловлювання про зарплату 36 000 грн

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Міністерка освіти і науки Ганна Новосад визнала, що невдало висловилася в інтерв’ю щодо зарплати 36 тисяч гривень, якої замало для утримання дитини, про цен вона написала у Facebook.

“Мене не влаштовує зарплата вихователя у 4 тис грн, вчителя із 30-річним стажем у 8 тис, чи робота науковців на 0.75 ставки. Я свідома того, що зміни у системі освіти і науки не відбудуться, якщо ми не почнемо нормально платити професійним людям…

При цьому я підтримую позицію Кабміну, що зарплата посадовців має відповідати їхнім конкретним результатам роботи. Це має бути чітка і прозора система.

Я розумію, що формулювання у моєму інтерв’ю було невдалим. Ми досі маємо значний розрив у доходах людей, до цього важливо ставитися чутливо.

Але не менш важливо будувати суспільство, де кожен може власними знаннями та чесною роботою досягати більшого. І це буде не соромно”.

Нагадаємо, 20 січня міністерка поскаржилася на “неконкурентну” зарплату в 36 000 гривень. Вона зокрема сказала: “В якийсь момент я захочу мати дитину, а на таку зарплату я її не зможу утримувати”.