Футбольних клуб «Рух» офіційно вийшов в Прем’єр-лігу

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ФК «Рух» посів друге місце у турнірній таблиці, набравши 61 очко, і наступного сезону гратиме в Українській Прем’єр-лізі.

Про це повідомляє ZAXID.NET.

Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ на засіданні розглянув справу щодо неявки МФК «Металург» із Запоріжжя на перенесений матч 22-го туру ПФЛ проти ФК «Рух» і прийняв рішення про присвоєння технічної перемоги команді із Львова.

«За результатом розгляду було прийнято рішення про зарахування ФК «Рух» технічної перемоги — 3:0, а ФК «Металург» Запоріжжя — технічної поразки з рахунком 0:3 за неявку на матч без поважної причини», – йдеться у повідомленні УАФ.

Адміністрації ПФЛ доручено внести відповідні зміни до турнірної таблиці змагань серед команд клубів першої ліги ПФЛ сезону-2019/2020. Рішення набуває чинності з моменту прийняття.

Перенесена гра 22-го туру Першої ліги між «Рухом» і «Металургом» мала відбутись 10 серпня, але запоріжці повідомили ПФЛ, що не мають можливості виїхати на гру до Львова.

Зазначимо, що перед заключним туром на три путівки в УПЛ претендували відразу п’ять команд, але «Агробізнес» і «Волинь» залишилися в Першій лізі.

Переможцем Першої ліги у четвер, 13 серпня, став закарпатський «Минай», який набрав 62 очки і випередив «Рух» (61 очко). Бронзовим призером Першої ліги став «Інгулець», який набрав 60 очок і випередив «Агробізнес» за рахунок переваги в особистих зустрічах.

Зазначимо, у 2019 році «Рух» змінив своє розташування, переїхавши з Винників до Львова. Президентом «Руху» є львівський депутат Григорій Козловський.

Share.