FlixBus відкриває нові рейси через Львів до Кракова та Праги

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Найбільший європейський лоукост оператор автобусних перевезень, компанія FlixBus, відкриває два нові міжнародні рейси з України: Київ-Львів-Краків-Прага та Київ-Вільнюс. Про це повідомили в пресслужбі компанії.

FlixBus запустив перше лінія компанії зв’язала Україну з країнами Балтії, в яких нещодавно FlixBus відкрив свої перші маршрути.

Автобусний перевізник FlixBus запустив міжнародний рейс з Києва до Праги через Львів та Краків. Тобт зі Львова ви зможете добратись до двох різних міст – Кракова та Праги.

Автобуси їхатимуть через Львів і Краків. Рейси з Києва їхатимуть 4 рази на тиждень – виїзд з Києва о 17:00, у Львові – о 00:50, в Кракові – о 7:30, в Празі – о 16:30. У зворотному напрямку автобуси їздитимуть 5 разів на тиждень: виїзд з Праги о 20:00, у Львові – об 11:30, в Києві – о 19:30.

Маршрут лінії: Київ – Житомир – Рівне – Львів – Краків – Катовіце – Оломоуц – Брно – Прага. Автобусним партнером FlixBus на цій лінії став український перевізник TransTempo.

Рейси зі Львова відправлятимуться зі Стрийського автовокзалу. Деталі можете переглянути на сайті компанії.

Вартість поїздки FlixBus’ом зі Львова

  • до Кракова від 699 грн
  • до Праги від 1369 грн

Нагадаємо, FlixBus недавно запустив внутрішні рейси по Україні через Львів до Києва, Рівного, Житомира та Ужгорода.

FlixBus запровалив нові стандарти бeзпеки та гiгієни у всіх країнах, де працює компанія. В автобусі необхідно носити заxисну маску, прикриваючи ніс та рoт.

Після кожної поїздки проводиться професійна дeзінфекція автобусів. Компанія нагадує своїм клієнтам про необхідність рeтельно перевіряти правила в’їзду до країни, куди вони прямують, а також просить уважно стежити за сaмопочуттям, подорожувати тільки здoровими і дотримуватись заходів бeзпеки.

Share.