Фірма «Онур» розпочала у Винниках капітальний ремонт центральної вулиці

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Вчора, 26 квітня, ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» розпочала ремонтні роботи по облаштуванню центральної вулиці Галицької у Винниках.

На нараді у Винниківській міській раді заступник міського голови Богдан Шустер повідомив, що на першому етапі роботи вестимуться на частині вулиці Галицької від виїзду з вулиці Івана Франка до вулиці Володимира Івасюка, передає Винники.Plus.

Роботу працівники компанії розпочали з повороту вул. І.Франка на вул. Галицьку. Зараз там демонтовують тротуар із бордюрами.

© vynnyky-visnyk.com.ua

© vynnyky-visnyk.com.ua

Від четверга, 3 травня, у зв’язку з проведенням ремонтних робіт буде закрито для проїзду автотранспорту відрізок вулиці Івасюка до вул. Івана Франка. Транспортні засоби об’їжджатимуть цей відрізок дороги відповідно до схеми (фото нижче).

Другий етап: від вул. Шевченка до вул. Франка. Третій етап: від вул. Сухомлинського до вул. Ціолковського. Четвертий етап: від вул.Космонавтів до мосту.

Нагадаємо, у жовтні 2017 комітет Винниківської міської ради в результаті відкритих торгів підписав угоду на капітальний ремонт вулиці за 38 млн грн. Про це повідомляється на сайті системи електронних закупівель Prozorro.

За цей час підрядник зобов’язується прокласти нову дорогу та тротуари, встановити дорожні знаки, облаштувати автобусні «кишені», озеленити прилеглу територію.

Share.