Вівторок, 28 Листопада

Фінал Кубка України з футболу відбудеться у Львові

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Фінал Кубка України з футболу в цьому році відбудеться у Львові. Матч мав відбутися у Тернополі, однак через пандемію з поширенням коронавірусу його перенесли. Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий.

Він зазначив, що фінальний поєдинок Кубка України з футболу відбудеться 8 липня на “Арені Львів”.

“Матч мали зіграти в Тернополі, але через складну ситуацією з захворюванням на коронавірус місто проведення змінили. Тому 8 липня зустрінемось на “Арені Львів”. А наступного року всі дружньо поїдемо на фінал до файного міста!”, – написав Садовий.

Президент Української асоціації футболу (УАФ) Андрій Павленко у Facebook додав, що “Арена Львів” раніше була заявлена резервним стадіоном цьогорічного розіграшу турніру.

Нагадаємо, чемпіонат України у середині березня пішов на вимушену паузу у зв’язку з пандемією коронавірусної інфекції.

Виконавчий комітет Української асоціації футболу (УАФ) отримав від Міністерства охорони здоров’я дозвіл відновити матчі Прем’єр-ліги і Кубка країни з 30 травня.

Відомо було, що ігри будуть без глядачів. Завершити сезон планується до 19 липня.

Матчі відбуватимуться за дотримання рекомендацій щодо протиепідемічних заходів, які раніше цього дня постановою затвердив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко. Серед заходів, зокрема: перебування на стадіоні одночасно не більше 200 осіб, які повинні бути не молодші 18-ти та не старші 60-ти років.Це мінімальна кількість людей, необхідна для організації матчів, враховуючи, що в підготовці та проведенні поєдинків задіяні і різні технічні служби, і медики, і правоохоронці, і організатори трансляції.

Серед інших заходів це: організація тестування клубами членів команди, арбітрів, відеоасистентів кожні 14 днів; під час матчу не повинно бути скупчення людей; присутні на стадіоні, окрім футболістів, тренерів, арбітрів та коментаторів, повинні використовувати респіратори або захисні маски.

Матчі можна проводити лише у тих регіонах, де дозволено послаблення карантинних обмежень.