!FEST перетворює Театр пива «Правда» у Львові на нове міське кафе

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У приміщенні Театру пива «Правда» на Площі Ринок, 32 у Львові проводять часткові ремонти. Зараз на локації працює тільки підземний поверх. AIN.Business поговорила з Тарасом Маселком, PR-директором Холдингу емоцій !FEST про плани на цю локацію та нові заклади, що там з’являться.

Будівля на розі Площі Ринок та вулиці Шевської у Львові в оренді у групи !FEST з 2014 року. У 5 залах на 3 поверхах і в підвальному приміщенні протягом майже 10 років був ресторан броварні «Правда». До ремонту можлива посадка в закладі сягала 800 людей. Нині пивна локація переїхала на підвальний поверх, він буде працювати без зупинок протягом усього часу ремонту.

«Все починалось з цього підвалу: це було перше місце, де ми варили наші перші сорти пива, налаштовували виробництво. Тому це дещо символічне в тому, що «Правда» залишається в підвалі. Ми не закривали можливість прийти сюди, навіть коли ми почали ремонти,» — розповідає Маселко.

На 2 та 3 поверхи локації заїде бренд «Авіація Галичини». У !FEST пояснюють, що формат швидко росте і тепер йому треба більше місця. Натомість дитяча лінійка одягу від !FEST Telesyk Airlines, яка зараз на 1 поверсі будівлі, переїде в колишнє приміщення «Авіації» на Староєврейській, 3.


Власний оркестр Pravda-Orchestra, який раніше регулярно грав на сцені на 2 поверсі закладу, продовжить роботу, але вже «на гастролях» в інших закладах Холдингу, наприклад, у «Реберні». Та часом гратиме і в Pravda craft beer & friends (так називатиметься формат у підвальному приміщенні).

У залі з краєвидом на Шевську у червні відкриють міське кафе «Гомін». Його позиціонують як заклад з простими продуктами, з яких зазвичай готують вдома, але з подачею від професійного шефа.

Відкриття інших двох ресторанних форматів планують на пізнє літо або ж осінь. Їхні концепції поки не розкривають. Втім, відомо, що один із них передбачатиме формат швидкого харчування.

Що за «Гомін»?

Міське кафе «Гомін» планують відкрити наприкінці червня. Локація зможе вмістити до 100 людей. Майбутній заклад описують як «комфортний, спокійний, не кричущий простір».

«Власне «Гомін» створений для того, щоби подавати хорошу просту збалансовану їжу. Ми не хочемо давати, наприклад, якихось акцентів на суперважку чи суперкислу їжу. Навпаки — збалансована їжа, десь згрубша близька до того звичного продукту, але приготована професійними шефами. Там не буде доданого концепту чи театралізованого дійства. Тобто це є просто хороше місце, щоб поїсти і погомоніти з друзями,» — пояснює Тарас Маселко.