Неділя, 25 Вересня

«Епіцентр» щомісяця виділятиме 40-50 млн грн на апарати штучної вентиляції легень

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У вівторок, 17 березня керівництво ТОВ «Епіцентр К» заявило, що у зв’язку з поширенням пандемії коронавірусу Covid-2019, придбають 100 апаратів для штучної вентиляції легень.

Найближчим часом апарати передадуть у лікарні Києва, Київської області та всіх обласних центрів, а також у великі міста України. Крім того «Епіцентр К» віддаватиме 1% свого прибутку для закупівлі медичного обладнання, масок та дезінфікуючих засобів, а це приблизно 40-50 млн грн.

Генеральний директор ТОВ «Епіцентр К» Петро Михайлишин заявив, що магазини цієї мережі продовжують працювати. У продажі постійно є захисні маски, антисептики, побутові засоби дезінфекції та базові продукти харчування. Аби уникнути дефіциту у магазинах постійно поповнюють полиці.

У магазинах ввели суворий санітарно-гігієнічний контроль для безпеки покупців та працівників. Там вже регулюють кількість відвідувачів, при вході людям міряють температуру. А на касах встановили обмежувачі, щоб уникнути великого скупчення людей.

Аби покупці не витрачали багато часу та швидко могли придбати медичні маски, дезінфікуючі засоби та продукти харчування (борошно, олія, вода, дитяче харчування) їх зібрали на центральних алеях магазину. Також у мережі підсилили роботу онлайн-замовлень та запровадили безкоштовну доставку товарів. А ще відтепер в «Епіцентрі» люди можуть замовити доставку їжі додому.

Для працівників мережі зберегли всі соціальні гарантії. Вони працюють у засобах захисту. Двічі на день працівникам міряють температуру.

Раніше з аналогічною ініціативою виступила «Нова пошта», яка перерахувала 25 млн грн лікарням Полтавської області, а також подружжя Пінчуків, яке придбало 10 апаратів штучної вентиляції легень (пеціальні апарати ШВЛ є ключовим елементом в лікуванні пацієнтів з коронавірусом, що мають важкі ускладнення дихальної системи та потребують госпіталізації). А також лідер «Океану Ельзи», нардеп Святослав Вакарчук заявив, що передасть 1 млн грн для закупівлі медикаментів у лікарні Львівської та Одеської областей.

Share.