Ексзаступника прокурора Львівщини судитимуть за розтрату 1,6 млн грн державних коштів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

За матеріалами досудового розслідування НАБУ прокурор САП скерував до суду обвинувальний акт за обвинуваченням колишнього заступника прокурора Львівської області у розтраті та зловживаннях, які завдали державі майже 1,6 млн грн збитків.

За повідомленням ЗМІ, мова йде про Мирона Тиховського.

Слідство встановило, що у 2015 році колишній заступник прокурора Львівської області уклав декілька договорів із приватною юридичною особою на проведення ремонтних робіт приміщення прокуратури області.

Попри те, що насправді ці ремонтні роботи вже були виконані ще у 2013 році, за сприяння посадовця підрядник незаконно отримав понад 1,2 млн грн.

Крім того, з’ясувалося, що заступник прокурора області без проведення тендерних процедур придбав офісний папір за майже вдвічі завищеними цінами, переплативши понад 400 тисяч грн.

Дії особи кваліфіковані за ознаками злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 364 КК України.

За вчинене колишньому посадовцю може загрожувати покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.