Середа, 29 Березня

Дизайнери зі Львова спроектували парк імені Кузьми Скрябіна. Візуалізація

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Проект уже затверджено в міській раді Новояворівська, пише Твоє місто.

У Новояворівську проведуть реконструкцію парку біля помешкання родини Кузьменків, плануванням якої займається група архітектурних дизайнерів зі Львова Globarch group. Проект уже затверджений міською радою. Дизайнери намагалися створити місце, де зібрані частинки душі відомого музиканта та створити в парку атмосферу присутності Кузьми, – йдеться на сторінці групи у facebook.

«Ми знайшли старий фонтан серед парку та вирішили його осучаснити, вписавши в громадський простір з розважальною функцією та можливістю проектування на воді кліпів співака в темну пору доби», – йдеться в повідомленні.

Концепція створення скверу передбачає встановлення геометричної паркової інфраструктури, елементів благоустрою, озелененої території. Тут будуть зони для активного та сімейного відпочинку, але особливу увагу приділили комфортному відпочинку в гармонії з природою, відведеним місцям для усамітнення та роздумів.

«Спогади виринають в “парасольках” – стилізованих елементах освітлення та захистку посеред центральної алеї, в “казкових звірях” – символічних формах тварин в “алеї казок” для дітей. Багато елементів ми заховали, щоб кожний відвідувач парку зміг віднайти і самостійно поринути у відгомін минулого та захопливого», – додають дизайнери.

Родзинкою парку мають стати бетонні сходи-клавіші, що вестимуть відвідувачів «за хмари». Окрім того, з верхньої площадки відвідувачі парку зможуть побачити проекцію символа скверу – голуба, викладеного з бруківки в центрі бетонного кола, що лишився ще з давніх часів.

Візуалізація: сторінка Globarch Group у Facebook