Неділя, 25 Вересня

Дві львівські компанії придбали за 4 млн грн 2 апарати ШВЛ, генератори кисню та інше

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Львівські компанії «Ензим» і «Кормотех» придбали за 4 мільйони гривень 2 апарати штучної вентиляції легень Hamilton C3, генератори кисню, кардіомонітори, 500 експрес-тестів на SARS-CoV-2, респіратори і спецкостюми для медперсоналу та інше. Обладнання та засоби захисту для медиків виробники передадуть 3 львівським лікарням, передає пресслужба ЛМР.

Напередодні власники сімейних компаній «Ензим» і «Кормотех» Олена і Ростислав Вовк анонсували намір допомогти львівським лікарям у боротьбі з поширенням COVID-19.

«На старті ми гармонізувались із міським та обласним штабами та залучили медиків, які допомогли визначити реальні потреби шпиталів. Ми обрали три опорні лікарні. Головним пріоритетом є безпека медпрацівників. Станом на зараз усе оплачено, ми починаємо передавати засоби індивідуального захисту для медиків, а також обладнання для пацієнтів», — розповідає голова наглядової ради компанії «Ензим» Олена Вовк.

За 4 мільйони гривень підприємці придбали:

  • 2 апарати штучної вентиляції легень Hamilton C3 — передадуть до обласної інфекційної та 8-ої міської лікарень;
  • генератори кисню та кардіомонітори — для військового госпіталя у Винниках та обласної інфекційної лікарні;
  • 500 експрес-тестів на SARS-CoV-2 — для вищезгаданих опорних закладів і міської лікарні швидкої медичної допомоги;
  • 10 000 медичних респіраторів;
  • 300 спецкостюмів для медперсоналу.

Придбане обладнання передаватимуть до медичних установ відсьогодні, з 24 березня.

ТОВ «Кормотех» (Kormotech LLC) — українське підприємство, найбільший виробник кормів для домашніх тварин в Україні. Виробничі потужності розташовані у селі Прилбичі Яворівському районі Львівської області. ПрАТ «Компанія Ензим» — найбільший виробник дріжджів в Україні. Компанія не лише контролює більшу частину українського ринку дріжджів, а й постачає цей продукт за кордон. Виробничі потужності знаходяться на вулиці Личаківській, недалеко від виїзду з міста.

Нагадаємо, інша львівська компанія компанія Avalon підтримала ініціативу Фонду Рідні допомогти медикам львівських лікарень у боротьбі з поширенням коронавірусу. Разом із партнерами – компанією Avalon та OKKO Group і за підтримки медичного центру Medicover – Фонд закупив 20 апаратів штучної вентиляції легенів (ШВЛ).

Львівська IT-компанія SoftServe і її корпоративний благодійний фонд «Відкриті очі» також передали першу медичну допомогу для боротьби з коронавірусам медзакладам Львова.
Share.