Вівторок, 21 Вересня

Дрогобицьку дівчинку із рідкісним захворюванням лейкемії виписали з італійської лікарні

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У маленької дівчинки Ангеліни Лунич з Дрогобицього району Львівської області було рідкісне захворювання – ювенільна мієломоноцитарна лейкемія. Рік часу італійські лікарі боролись за її життя, зокрема вона перенесла різні операції по трансплантації. Дівчинку вже виписали з лікарні. Про це написала мама Ангелінки Наталія Лунич у Facebook.

«Хочу Вам повідомити добру новину. Нас сьогодні виписують з лікарні. У нас все добре, завдяки Вашій підтримці і Вашим молитвам. Та на жаль, ми змушені залишитися ще тут для подальшого лікування. Ми щиро дякуємо усім Вам за підтримку, за молитву для нашої донечки. Нехай Господь Бог усіх Вас і Ваші сім’ї благословляє і дарує Вам здоров’я, а Мати Божа покриває Вас святим своїм омофором. І ще раз усім велике ДЯКУЮ!», – написала Наталія Лунич.

Передісторія Ангеліни Лунич

Минулого року, у 6-місячної Ангеліни Лунич з Дрогобицького району лікарі діагностували важку форму лейкемії. Врятувати дитину могла лише пересадка кісткового мозку від неродинного донора. Зробити трансплантацію погодилися італійські лікарі з клініки Верони.

Вартість такої операції — 125 тисяч євро. Гроші для порятунку немовляти виділило українське МОЗ — 120 тисяч євро, ще 5 тисяч євро мама дівчинки заплатила з тих грошей, які вдалося зібрати.

Маленька Ангеліна Лунич перед операціями

У три місяці Ангелінка захворіла, була млявою, неспокійною і їй дошкуляв сильний кашель. Батьки звернулися по допомогу до медиків. Під час лікування з’ясувалося, що в дівчинки дуже великий рівень лейкоцитів у крові. Для підтвердження діагнозу дівчинку з Дрогобича скерували до Львова, у Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр. Тут діагноз підтвердили. Причому виявилося, що у дитини — найважча форма цієї недуги: ювенільна мієломоноцитарна лейкемія. Лікарі говорили, що за 26 років існування Центру у них було лише вісім пацієнтів з таким діагнозом.

Share.