П’ятниця, 19 Липня

«Добробут» закрив клініки в Івано-Франківську та Львові – співвласник

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Медична мережа «Добробут» закриває свої клініки в Івано-Франківську та Львові, які відкрила минулого року. Про це повідомив в інтервʼю NV співвласник Олег Калашніков.

Він заявив, що мережа відкривала клініки в цих містах, щоб надати робочі місця переселенцям-лікарям.

«Ніхто не розумів, як довго триватиме війна. Ми знайшли дешеві приміщення з ремонтом. Спочатку все виглядало непогано. Близько 70% пацієнтів – це були наші клієнти, тобто ми пішли й за лікарями, і за клієнтами», – додав Калашніков.

Проте влітку вони почали повертатися до Києва, і мережа вирішила, що у такому форматі далі не вестиме бізнес, і закрила клініки.

«В Івано-Франківську робота не пішла, у Львові вона була неформатною для «Добробуту» – там було лише п’ять кабінетів», – сказав він.

За його словами, нині спостерігається відтік лікарів, але «”Добробут» не страждає». З команди мережі за кордоном зараз приблизно 120 осіб із близько 2800 співробітників.

Калашніков каже, що про вихід на польський ринок «Добробут» поки що не думає.

«Чесно кажучи, я не уявляю розвитку медичного бізнесу за кордоном. Відкривати маленьку поліклініку немає сенсу, а велику лікарню… У країнах ЄС медичний ринок розвинений, там багато приватних і державних клінік, цей сегмент дуже зарегульований. Думаю, що це більше локальний бізнес», – заявив він.

Довідка: Станом на кінець липня 2022 року у «Добробуту» було відкрито 17 поліклінік. Клініки у Львові та Івано-Франківську запрацювали із середини квітня 2022 року.

Станом на червень 2022 року кількість пацієнтів «Добробуту» становила близько 25 000 на місяць, тобто 40-45% від довоєнного показника.

Національна медична мережа «Добробут» розпочала свою роботу на українському ринку у 2001 році. Мережа надає різні послуги широкого профілю для дітей і дорослих, включаючи невідкладну допомогу та виїзні послуги («послуги на дому»).