До Винників запустили нові великі автобуси

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У вівторок, 9 жовтня, на маршрут №5А, що курсує з пл. Різні до Винників, виїхали 12-метрові автобуси МАЗ та «Електрон». Про це повідомляє Твоє Місто з посиланням на прес-службу АТП-1.

Як повідомив директор ЛК АТП №1 Орест Хамула, у вівторок автобуси виїхали в тестовому режимі. Загалом на маршруті №6А курсуватимуть шість автобусів, з них п’ять – МАЗи та «Електрони».

Крім того, АТП №1 отримало чергову партію з дев’ять нових МАЗів, 10 жовтня очікується поставка ще семи автобусів.

У найближчі дні Львів очікує отримати 5 автобусів «Електрон».

Нагадаємо, що у вересні АТП №1 отримало 30 МАЗів. Вони курсують на маршрутах № 1А, 2А, 3А, 5А, 16, 46, 47А.

© facebook.com/lkatp1

Раніше АТП №1 підписало угоду з АБ «Укргазбанк» на придбання автобусів на умовах фінансового лізингу. До кінця року підприємство планує отримати 150 дванадцятиметрових автобусів: 100 автобусів у Мінського автобусного заводу та 50 у СП «Електронтранс» — це рівно стільки, скільки вони готові були зробити у відведені терміни. Вартість одного автобуса МАЗ з розмитненням становить 122 тис. євро, «Електрон» – 147 тис. євро.

© city-adm.lviv.ua

Так, за останні 5 років місто замовило у концерну «Електронтранс» 135 одиниць транспорту: 10 тролейбусів, 9 трамваї, 1 електробус та 105 автобусів — 50 з них замовлено цього року. Цього року Львів замовив 50 автобусів виробництва «Електрон».

Share.