Вівторок, 9 Серпня

До Львова на святкування відродження УАПЦ приїде митрополит Епіфаній

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

17-18 серпня Львів буде центром святкування 30-річчя ІІІ відродження УАПЦ. З нагоди цієї події до міста прибуде митрополит Київський і всієї України Блаженніший Епіфалій – предстоятель Православної Церкви України разом із єпископатом.

Про це повідомляє Дивись.info з посиланням на Духовна велич Львова.

Очікується прибуття близько 35 єпископів із усіх єпархій України.

Як відомо, 19 серпня 1989 р. прот. Володимир Ярема (з 1993 р. Патріярх УАПЦ Димитрій) проголосив у Петро-Павлівській церкві м. Львова ІІІ відродження УАПЦ: відхід парафії від Московської Патріархії та початок формування церковної структури УАПЦ. Парафія повідомила цю інформацію телеграмою Вселенській та Московській Патріархії, а також Предстоятелю УАПЦ у діаспорі Митрополиту Мстиславу Скрипнику.

17-18 серпня 2019 року у нашому місті відбудеться низка заходів: урочиста академія в Національному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької, панахида на могилах Патріарха Димитрія та борців за волю України, всенічна відправа у Петро-Павлівській церкві, яка стала центром ІІІ відродження УАПЦ.

Святкова Літургія, яку очолить Глава ПЦУ, буде відслужена у Свято-Володимирському храмі ПЦУ в місті Львів-Винники у співслужінні духовенства Церкви. Спів св. Літургії будуть супроводжувати три хори, які протягом 30 років активно працювали для розвитку Православної Церкви.

Share.