Понеділок, 14 Червня

До 2024 року наповненість класів у школах Львова має бути не більше 24-х учнів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Кількість учнів у класах Львова мають зменшити до 24-х. Про це під час дискусії на Тvoemisto.tv повідомила керівниця управління освіти ЛМР Зоряна Довганик.

Мерія планує добудовувати школи, щоби сформувати класи по 24 учні.

«До 2024 року має бути наповненість – 24 дитини в класі, тому думаємо над добудовами шкіл. До прикладу, йдеться про школу №78 (на вул. Замарстинівській, 132а) та Ліцей міжнародних відносин ім. В. Стуса», – розповіла Зоряна Довганик.

За її словами, у львівських школах збільшується кількість учнів, бо на навчання сюди їдуть школярі з інших районів області.

Нагадаємо, 1 вересня у Львові відкрилися усі 117 шкіл.

Відповідно до нового Закону «Про повну загальну середню освіту», кількість учнів у класі не може бути меншою ніж 5 осіб (у сільській місцевості) і не може перевищувати 30. У початкових класах — максимум 24 школяра. Вимога стосується державних і комунальних закладів.

Якщо учнів менше, вони можуть продовжити навчання за однією з інших форм освіти або в іншому територіально доступному закладі. Якщо учнів у класі стало менше упродовж навчального року, закривати клас до кінця навчального року не будуть. Коли інший заклад недоступний, як виняток, клас у сільській місцевості може налічувати менш ніж 5 осіб — за рішенням засновника та за рахунок коштів місцевого бюджету. У спецкласах та класах спеціальних закладів освіти кількість учнів визначають у положеннях цих закладів.

Share.