До 125-річчя львівського трамваю у місті відновлюють історичний вагон

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

На честь 125-річчя львівського трамвая у депо на вулиці Городоцькій відновлюють чеський вагон Tatra T4 №869 1979 року випуску, який раніше працював на міських маршрутах. Завершити роботи планують до кінця травня. Про це інформує Zaxid.net.

Трамвайний вагон Tatra T4SU у стандартному пофарбуванні. Фото Ааре Оландера. 2002 р. © lvivzaet.in.ua

Як розповів у коментарі ZAXID.NET речник ЛКП «Львівелектротранс» Іван Бондар, цей вагон курсував Львовом до 2011 року. Як використовуватимуть цей вагон після реконструкції, наразі остаточно не вирішили, однак скоріш за все, його орендуватимуть для екскурсійних поїздок чи фотосесій.

© ЛМР

“Наразі ми його реставруємо, щоб зберегти як ретро-вагон. Розглядаємо використання його як для щоденних потреб, так і для туристичних. Тобто його можна буде випустити на міські маршрути, або ж можна зберегти для екскурсійних поїздок чи зйомок відео, фільмів, фотосесій”, – розповів Іван Бондар.

Це буде вже не перший відновлений вагон, інші історичні трамваї беруть участь в параді трамваїв на свята.

До слова, протягом 2014-2016 року активісти відремонтували унікальний трамвай Gotha Т59Е 1960 року випуску. За словами Івана Бондара, зараз цей вагон беруть в оренду для екскурсійних поїздок, а також для весіль, дівич-вечорів тощо.

© lvivzaet.in.ua

© lvivzaet.in.ua

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР