Понеділок, 27 Червня

Дніпропетровська область виділить мільйон доларів на запуск українського супутника

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

З обласного бюджету Дніпропетровської області планують виділити 1 мільйон доларів на співфінансування запуску нового українського супутника, повна вартість запуску якого складає 8-10 млн доларів.

Про це повідомив в Facebook заступник голови парламентського комітету з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський.

Депутат повідомив, що за його ініціативою в Дніпрі проходить перше виїзне засідання парламентського комітету з питань економічного розвитку, що зібрало весь космічний істеблішмент України.

На підприємствах Дніпра в сфері космічної галузі працює близько 11 тисяч унікальних фахівців, реалізація потенціалу яких залежить повністю від держави, підкреслив він.

“Перший практичний результат виїзного засідання: губернатор Дніпропетровської області Олександр Бондаренко заявив про готовність виділити з обласного бюджету 1 млн. дол. На співфінансування запуску українського супутника, виробленого в КБ Південному в Дніпрі. Мінекономіки і Космічне агентство отримають рекомендацію ініціювати фінансування цього проекту. Супутник вже виготовлений. Вартість запуску – 8-10 млн. дол. ” – написав він.

Запуск українського супутника «Січ-2-1» дасть змогу посилить оборонний потенціал нашої держави, дозволить підтримати навички персоналу НЦУВКЗ по управлінню космічними апаратами, забезпечить геоінформаційними даними високоточні ракетні комплекси, що створюються, і дасть можливість КБ «Південне» продовжити роботи по створенню більш сучасних супутників ДЗЗ.

Share.