Десятки пишних сакур зацвіли в парку на Сихові

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Справжнісінький екзотичний квітковий бум на Сихові. У невеличкому скверику, що знаходиться одразу біля церкви Різдва Пресвятої Богородиці, розцвіли декілька десятків гарних сакур.

Проїжджаючи проспектом Червоної Калини та повз найбільший храм у цьому районі, неможливо не помітити цей рожевий рай. Цвітіння сакури приваблює дорослих та дітей і є приємним місцем для прогулянки та яскравих світлин.

Сотню саджанців японської вишні, так ще називають сакуру, висадили у 2011 році біля церкви. А у 2018 році додатково посадили 20 дерев разом із Послом Японії в рамках Року Японії в Україні та з нагоди святкування 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Японією та Україною.

Багато дерев за роки вже набули гарної великої форми та щороку навесні це стає особливо помітним.

p.s. Не забувайте дотримуватись дистанції між людьми, одягайте маски і, востаннє, не витопчуйте газони та бережіть дерева, адже це наша місцева перлина!

У листопаді 2018 року вандали знищили у парку 32 дерева разом з кущами, серед них були сакури і червона калина. Проте у березні 2019 року на їхньому місці висадили 20 нових саджанців японської вишні.

Фото: marianna_bereza / Інстаграм

Фото: uliaska007 / Інстаграм

Фото: VG Львів

Share.