Вівторок, 28 Червня

Депутатка Третьякова жаліється на низьку заробітну плату парламентів у 35 тисяч

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Народна депутатка від «Слуги Народу», голова комітету соцполітики Галина Третьякова вважає замалою заробітну плату народних депутатів, щоб якісно забезпечувати їхню роботу.

Про це вона розповіла в інтерв’ю Громадському.

«Депутатська заробітна плата вона не тільки для депутата. Вона невелика, можна навіть сказати, що в реаліях для того, щоб забезпечити роботу народному депутату, вона замала», — каже Третьякова.

Вона зазначила, що депутатам нараховують у середньому 42 тисячі гривень на місяць «брутто», а «на руки» вони отримують 32-35 тисяч залежно від того, чи брав парламентар відпустку.

«Тут дуже якісь цікаві правила нарахування, бо зарплату ми отримуємо раз на місяць, у нас немає авансів. Нас весь час смикають, це один раз на місяць, місяць пройшов, ти отримуєш її 10-15 числа, не встигаєш якось сформувати свої витрати, для того, щоб це робити», — додала Третьякова.

Більшою проблемою вона вважає низькі виплати на «організацію діяльності народного депутата», які нараховують окремо від зарплат депутатам як фонд на оплату помічників.

«Народний депутат має мати юридичну підтримку, організаційну… має бути контроль того, що відображається у ЗМІ. Крім того, має бути особистий помічник, який буде твій розклад [формувати]… На помічників оця сума, яка надається, — 42 тисячі гривень на чотирьох осіб. Це замало», — вважає Третьякова.

Нагадаємо, раніше Третьякова відзначилася скандальною заявою про “дітей низької якості”.

Share.