Вівторок, 28 Листопада

Депутата-втікача ЛОР позбавили мандата

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Депутата-втікача від «Європейської солідарності» Миколу Седіла позбавили повноважень депутата Львівської обласної ради. Про це повідомляє LVIV.MEDIA із засідання Львівської обласної ради.

За це рішення проголосували 57 депутатів.

Микола Седіло виїхав з України та поки не повернувся. Він перетнув кордон ще 26 лютого о 08:11 на пропускному пункті «Дзвінкове» (Угорщина).

Раніше стало відомо, що Микола Седіло написав заяву про складання депутатських повноважень. Минулої сесії ЛОР стало відомо, що заява офіційно не надійшла до Львівської облради.

41-річний депутат облради від «Європейської солідарності» Микола Седіло, який очолює впливову комісію з питань комунального майна, виїхав за кордон у перші дні повномасштабної російсько-української війни, не зважаючи на заборону виїзду чоловіків призовного віку. Після суспільного розголосу, перебуваючи за кордоном, у травні він написав заяву про складання депутатських повноважень.

Крім того, голова Львівської облради Ірина Гримак раніше заявляла, що зробить запит до Державної прикордонної служби щодо того, хто з депутатів ЛОР перебуває понад 15 днів за кордоном. Ще у червні вона зазначила, що Микола Седіло був не одним депутатом, який втік за кордон.