Депутат зі Львова понад годину проспав під колоною Верховної Ради

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У четвер, 2 липня, народний депутат зі Львова Орест Саламаха заснув під час засідання Верховної Ради, де вже третій день поспіль розглядали законопроект про легалізацію грального бізнесу.

Нардеп проспав більше години у сесійній залі, пише ZAXID.NET.

Під час засідання Верховної Ради народні депутати розглядали у другому читанні проект закону №2285-д «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор», який стосується діяльності гральних закладів у спальних районах та розташування їх біля шкіл.

Під час обговорення цього питання орієнтовно о 10:00 депутат від «Слуги народу» Орест Саламаха покинув своє місце і пересів у крісло за колонами в сесійній залі. Там народний депутат заснув і проспав не менше години.

Цікаво, що у цей час його карточка навіть встигла один раз проголосувати “за”. Це було під час розгляду правки його колеги Дмитра Качури. Втім парламент її не підтримав.

Після сну Саламаха повернувся на своє депутатське місце.

29-річний Орест Саламаха пройшов до Верховної ради від «Слуги народу» на мажоритарному окрузі №121 (Борислав, Дрогобич, Трускавець і Дрогобицький район).

На виборах президента України у 2019 році був довіреною особою кандидата Володимира Зеленського. Сам парламентар родом зі Львова.