Субота, 18 Вересня

Чернівецький бізнесмен пропонує Зеленському обкладати податком тих, хто їде за кордон

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Чернівецький бізнесмен Ігор Мисевич на зустрічі місцевого бізнесу з президентом Володимиром Зеленським підняв питання відтоку кадрів із України.

Відео з його виступом з’явилося у соцмережі, пише Главком.

«Я згадав соціалістичні часи, коли, бажаючи виїхати за кордон, поміняти громадянство, так прошу виїжджай. Тобі держава: де ти народився? В пологовому будинку. Вартість така-то, наприклад, 5 тисяч доларів. Ти ходив по цих дорогах, вартість, наприклад, 100 тисяч доларів. Дальше, наприклад, ти вчився в школі, в технікумі, ходив у дитячий садочок – будь ласка, що залишилися тут… Давайте будемо складати такий кошторис, калькуляцію на кожного члена сім’ї. Хочеш виїхати? Виїжджай…», – сказав Ігор Мисевич.

Він закликає центральну владу переглянути політику виїзду громадян за кордон, зміни їхнього громадянства. «Нехай заплатять», – каже Мисевич.

Ігор Мисевич на зустрічі " бізнесу" в Чернівцях з президентом пропонує ввести податок на виїзд з України .Це ж реально підвищить в рази доходи.Добавляйтеся до мене в ФБ і стежте , є ще багато квартальних ідей про які розповім незабаром 🙂. Турборежим не спинити !

Gepostet von Yuriy Kentsalo am Donnerstag, 9. Juli 2020

Такі пропозиції викликали невдоволення у користувачів соцмережі.

Share.