Через вибори канікули львівських школярів перенесуть

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Через місцеві вибори, які повинні відбутись 25 жовтня, управління освіти Львова рекомендуватиме школам розпочати канікули не з 26 до 30 жовтня, а з четверга, 22-го і до середи, 28-го жовтня. Про це “Твоє місто” повідомила головна освітянка Львова Зоряна Довганик.

Управління освіти ЛМР вже отримало лист від Міністерства освіти і науки із рекомендацією перенести осінні канікули через вибори.

«Раніше планували зробити канікули з 26 вересня і до кінця тижня, проте МОН рекомендує зробити їх швидше – не пізніше, ніж за два дні до виборів і завершити не пізніше, ніж через три після виборів. Тобто, щоб у час, коли будуть працювати виборчі дільниці і ходити працівники, дітей у школі не було. Звісно, це стосуватиметься тих шкіл, де будуть виборчі дільниці», – каже Зоряна Довганик.

За словами Зоряни Довганик, у найближчі дні відповідний лист від МОН скерують у львівські заклади освіти, щоб вони розглянули можливість зміщення канікул. Водночас Зоряна Довганик нагадала, що рішення про структуру навчального року заклад освіти приймає самостійно.

«Управління освіти лише рекомендує зміни до канікул. Рішення приймає сама школа чи ліцей. Якщо у них терміни канікул будуть відмінні від інших, то керівництво зобов’язане про це поінформувати. Як варіанти – школи можуть перенести канікули на кілька днів вперед і завершити швидше або перейти на дистанційну освіту, а канікули зробити, як і планували – з 26 до 30 жовтня», – додала Зоряна Довганик.

Нагадаємо, діти, які хворіють на aстму чи діaбет, через загрозу поширення коронавірусної інфекції можуть не ходити до школи. Їм мають запропонувати іншу форму навчання – патронаж, екстернат, дистанційну форму навчання.

Share.