Через ускладнення коронавірусу відійшла у вічність керівниця міського лабораторного центру

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

26 червня стало відомо, що внаслідок ускладнень від коронавірусної інфекції відійшла у вічність завідувачка Львівського міського відділу ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» Галина Михальчук. Про це повідомила головна епідеміологиня області Наталя Тімко.

«Сьогодні перестало битися серце хорошої і мудрої людини, жінки, мами, бабусі, яка все життя віддала роботі у СЕС, де працювала завідуючою санітарно-гігієнічного відділу СЕС Франківського району м. Львова, в подальшому очолила лабораторний центр м. Львова… Михальчук Галини Трохимівни.Її життя забрав коронавірус», – написала на своїй сторінці у Фейсбук Наталя Тімко.

Галина Трохимівна все життя віддала роботі у СЕС (Санітарно-епідеміологічній службі), де працювала завідувачкою санітарно-гігієнічного відділу СЕС Франківського району м. Львова, в подальшому очолила лабораторний центр міста Львова.

Галині Михальчук було 70 років. Як стало відомо журналістам Високий замок, на коронавірус захворіли майже всі працівники міського лабораторного центру: одні перебувають в інфекційній лікарні, інші лікуються вдома.

Українське лікарське товариство у Львові висловлює щирі співчуття рідним та близьким Галини Трохимівни.

Вічна пам’ять усім медичним працівникам, які віддали своє життя у боротьбі із нeдугою.

До слова, це вже 127 смeрть на Львівщині через коронавірусну хвoробу.