Через серйозні фінансові труднощі “Карпати” знімаються з чемпіонату – ЗМІ

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На цьому тижні львівський клуб через серйозні фінансові труднощі, ймовірно, оголосить про припинення участі в УПЛ 2019/20.

“Карпати не отримають атестат на новий сезон через наявність заборгованості на суму 5 млн доларів. Дедлайн ліцензування – вже завтра, 30 червня”, – повідомив Сергій Болотніков в ефірі ТаТоТаке, передає 24 Канал.

За словами журналістів, співвласник Карпат Олег Смалійчук вже кілька тижнів перебуває в Україні та веде перемовини з Ігорем Коломойським – власником другої частки акцій Карпат про погашення 50% заборгованості.

Іншу половину Смалійчук начебто готовий взяти на себе і продовжувати фінансування клубу. Втім, наразі Коломойський та Смалійчук так і не зустрілися.

У випадку відмови олігарха Смалійчук готовий викупити його частку клубу, яка оцінюється у 25 млн доларів – найімовірніше, мова йде про розстрочку. Якщо ж сторони не дійдуть консенсусу, то Карпати оголосять про припинення виступів в УПЛ вже найближчими днями, позаяк клуб не планує витрачати гроші на участь у матчах, що залишилися. Вірогідність такого сценарію оцінюється у 90%.

Крім того, як повідомили в ефірі програми, не виключеним є вимушений варіант зі створенням нового клубу Карпати, який розпочав би виступи у Другій лізі України, а, можливо, навіть у Першій.

У “Карпатах” підтвердили, що можуть не дограти УПЛ через відсутність коштів.

Про це повідомив Інформаційний центр ФК «Карпати».

Через брак коштів поєдинок УПЛ «Карпати» – «Маріуполь», цілком ймовірно, не відбудеться, як і наступні матчі львів’ян у чемпіонаті.

«Олег Смалійчук тривалий час перебував в Києві і намагався зустрітися із представниками та власниками компанії «Крісал Холдінгс», аби викупити їхню частку клубу чи домовитися про спільне фінансування, – говорить виконавчий директор ФК «Карпати» Ростислав Ящишин. – Наскільки мені відомо, зустріч не відбулася. Також друга сторона жодним чином не реагувала на офіційні листи від Олега Смалійчука з ідентичними пропозиціями.

Не секрет, що в клубу були тривалі фінансові труднощі, ми рік виживали без фінансування. Зараз у «Карпат» буквально нема власних ресурсів та резервів для продовження життєдіяльності, всі можливі варіанти вичерпані. Необхідна солідна дотація, адже карантинні форс-мажори ніяким чином не можна було передбачити під час формування і так урізаного та скромного бюджету.

Після зміни власника компанії «Менділ Лімітед», Олег Смалійчук прилетів до Львова та оперативно закрив низку проблемних питань. Зараз боргів перед командою нема, більше того, гравці отримали матеріальне заохочення за проявлений характер у львівському дербі. Однак після відсутності діалогу з компанією «Крісал Холдінгс», Олег Смалійчук повідомив мене, що має можливість фінансувати клуб на свої 50%, оскільки є простим бізнесменом, а не олігархом. Відповідно, наразі у нас нема можливості виїхати на гру в Маріуполь. Дуже сподіваюся, що представники «Крісал Холдінгс» нарешті звернуть увагу на нашу проблему і вступлять в конструктивний переговорний процес».