Через пункт пропуску «Шегині» на кордоні з Польщею відновили пропуск автомобілів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У ніч на 16 червня Прикордонна варта Республіки Польща повідомила про рішення щодо відновлення руху автотранспорту через пункт пропуску «Медика». Раніше там пропускали лише пішоходів.

«Цієї ж ночі Держприкордонслужба України забезпечила можливість пропуску легкового та вантажного транспорту у пункті пропуску «Шегині», навпроти польського – «Медика»…Зараз на кордоні з Польщею функціонують 4 пункти пропуску для автомобільного сполучення: «Краківець – Корчова», «Рава-Руська – Гребенне» та «Ягодин – Дорохуськ», а також пункт пропуску «Шегині – Медика». Піше сполучення здійснюється лише у пункті пропуску «Шегині – Медика», де з початку червня зростає пасажиропотік та відмічається скупчення осіб перед польським пунктом пропуску через тривалі контрольні та санітарні (пов’язані з карантином) заходи», – повідомили у ДПСУ.

Уряд України ухвалив рішення щодо відновлення пропуску в «Шегинях» ще 20 травня. Загалом, цим рішенням було поновлено роботу 6 пунктів пропуску на кордоні з Польщею, 2 – зі Словаччиною, 4 – з Угорщиною, 7 – з Румунією, 46 – з Молдовою та 1 – для морського сполучення.

«Держприкордонслужба України готова розпочати здійснення пропускних операцій в автомобільних пунктах пропуску «Смільниця – Кросценко», «Угринів – Долгобичів», «Грушів – Будомеж» та «Устилуг – Зосин» одразу, як тільки суміжна сторона відновить пропуск», – додали українські прикордонники.

Від опівночі через пункт пропуску «Шегині – Медика» проїхали близько 60 машин, а у нейтральній зоні перед польським контролем стоять у черзі понад 70 громадян України, повідомила Радіо свобода речниця Західного регіонального управління Держприкордонслужби Маргарита Вершиніна. Також вже почали під’їжджати водії вантажних автомобілів із інших пунктів пропуску.