Понеділок, 20 Вересня

Чехія та Албанія потрапила в “червоний” список країн, після повернення з яких потрібна обсервація

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Міністерство охорони здоров’я оновило список країн,  які належать до “червоної” зони за показниками захворюваності на Covid-19  – це означає, що громадяни, які відвідують країну, після повернення повинні пройти 14-денну обсервацію.

Про це повідомило Державне агентство розвитку туризму України.

“Оновлено список країн “червоної” та “зеленої” зон станом на 6 липня. Інформація щодо п’яти країн, куди можуть полетіти на відпочинок українці: до червоної зони потрапила Албанія. “Червоними” лишаються Чорногорія і Єгипет”, – йдеться в повідомленні.

Відповідно до списку МОЗ, до оновленого списку увійшла також Чехія, Казахстан, Острови Теркс і Кайкос, Палестина, Киргизстан, Сейшельські острови, Мексика, Чорногорія, Сурінам, Сальвадор.

Туреччина та Хорватія перебувають у зеленій зоні.

Зазначимо, громадяни, які приїжджають з країн “червоної зони” в Україну, мають проходити обсервацію 14 днів чи скористатись додатком “Дій вдома”.

Кабінет міністрів своїм рішенням дозволив припиняти режим самоізоляції або обсервації тим, хто в’їжджає на територію України з “червоної зони” за умови, якщо вони зроблять тест на COVID-19 методом ПЛР після перетину державного кордону і матимуть негативний результат.

Повний список країн “червоної” та “зеленої” зон можна переглянути за посиланням.

Share.