Частинка Львова у далекому Сінгапурі: житловий комплекс L’VIV

Pinterest LinkedIn Tumblr +

А ви знали, що Сінгапур на санскриті – це “місто Лева”, тобто фактично Львів? Так ось, в Сінгапурі є житловий комплекс, або по їхньому – кондомінімум, названий девелопером в честь нашого міста: L’VIV.

Від нашого міста Львова, Сінгапур (місто-держава) відрізняється кардинально – тут рівень безробіття трішки більше 2%, а ВВП на душу населення, у цьому місті-державі, у 20 разів більше ніж у нас.

Майже 6 мільйонний Сінгапур займає 11 місце серед найбільших експортерів у світі (станом на 2018 рік).

85% населення мають власне житло, а 15% з усього приватного житла коштує тут понад 1 млн доларів США. А 80% сінгапурців живуть у квартирах. Через брак землі, багатоповерхівки-кондомінімуми є порівняно доступними, до того ж держава будує їх, як соціальне житло.

ЖК L`VIV

Пентхаус

Віднедавна наші міста поєднує не тільки назва

Одна із місцевих будівельних компаній звело новий житловий комплекс, який вирішили назвати – L’VIV.

А ось дещо про частинку нашого міста Лева – у їхньому місті лева.

Девелопер: Wing Tai Asia.
Адреса: Singapore, 23 Newton Road.
31 поверх, 147 квартир.

Комплекс включає у собі:

– 20 м. басейн,
– дитячий басейн та джакузі,
– тенісний корт,
– школу-садок,
– зону барбекю та інше.

Ціни на квартири у цьому будинку стартують від 1 300 000 до 4 400 000 дол США. Місячна оренда починається від 3000 до 5300 тисяч доларів.

А “середня” квартира площею 990 кв. футів, тобто 92 кв. м., із 2-ма спальнями – обійдеться щасливим покупцям у 1 700 000 тис. дол. США.

Варто зауважити, що середня щорічна зарплата в Сінгапурі склада близько 70 000 доларів США, або майже 6000 дол / щомісяця.

Квартира за 2,2 млн доларів США

Designed by Design 4 Space

“На початку березня я був у Сінгапурі і не зміг не поїхати на Newton Road, щоб подивитись на Львів по Сінгапурські. Охорона правда там строга, і незважаючи на вмовляння, мене усередину не пустили – only delivery and service!

Ну нема на то ради… Але все ж партнерські відносини між нашими містами варто було б налагодити – це посил до влади міста! У них за корупцію, до речі, розстрілюють – є що Львову переймати!”, – пише Роман Кравець на своїй сторінці у ФБ, який відвідував комплекс ще на стадії будівництва у 2012 і недавно у 2020.

Share.