Британія надасть Україні ще 6 тисяч ракет і 33 мільйони доларів для ЗСУ

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Велика Британія виділила на потреби Збройних Сил України 6 тисяч одиниць нової оборонної ракетної зброї та 25 мільйонів фунтів стерлінгів, тобто 33 мільйони доларів.

Про це повідомив прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон під час брифінгу після зустрічі лідерів НАТО і “Великої сімки” у Брюсселі, пише 24 Канал.

Борис Джонсон наголосив, що Велика Британія продовжує надавати кількісну та якісну допомогу Україні задля захисту від “задиркуватого сусіда”.

Сьогодні Британія пообіцяла, що відправить в Україну додаткові 6 тисяч крилатих ракет і перекаже 25 мільйонів фунтів на потреби ЗСУ у рамках необмеженого фінансування, – зазначив Джонсон.

Також політик повідомив, що Велика Британія підтримує країни НАТО на лінії фронту. Зокрема, надсилає війська до Болгарії. Британські війська вже є у Польщі та Естонії.

Політик наголосив, що це лише початок.

Ми маємо підтримувати вільну та демократичну Україну у довгостроковій перспективі. Це дружня демократична країна, яка воює за національну безпеку, – додав Джонсон.

НАТО передасть Україні протитанкові та протиракетні комплекси й дрони. Також Альянс надаватиме нашій державі фінансову та гуманітарну підтримку. Однак миротворчої місії НАТО в Україні не буде, як і не закриватимуть небо.

Єнс Столтенберг заявив, що НАТО робить усе можливе, аби війна в Україні не перетворилась у повномасштабну війну світових масштабі, зокрема, країн НАТО та Росії.