П’ятниця, 27 Січня

«Блокаду завершено». білоруські і російські фури мають покинути ЄС

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

До 16 квітня всі фури з росії і білорусі мають покинути територію Європейського Союзу. Блокаду на польсько-білоруському кордоні у с. Кукрикі в Польщі завершили. Про це сьогодні, 9 квітня, повідомила українська активістка, співорганізаторка блокади пунктів пропуску на польсько-білоруському кордоні Наталка Панченко, пише Твоє Місто.

«Якщо коротко, то до 16 квітня всі фури з росії і білорусі змушені покинути територію Європейського Союзу. Більше подробиць завтра зранку, а поки Слава Україні! Дякуємо за увагу, Ваша Наталка Панченко і нереальні люди, які всі ці дні тримали фури голими руками. Рішення про п’ятий пакет санкцій ЄС проти росії уже офіційно опубліковано»,– розповіла вона.

Наталія Панченко розповіла, що блокування пунктів пропуску проходила дуже важко, людей закидували пітардами та вибуховими пакетами, їх оточували і намагалися побити, погрожували. Вона додала, що сьогодні, 9 квітня, активісти розбирають блокади з пунктів пропуску.

Додамо, що рада ЄС запровадила п’ятий пакет економічних і персональних санкцій проти Росії за її «агресивну війну» проти України. Пакет затвердили учора, 8 квітня. Узгоджений пакет включає низку заходів, спрямованих на посилення тиску на російський уряд та економіку, а також на обмеження ресурсів Кремля для агресії.

Нагадаємо, що активісти блокували польсько-білоруський кордон для російських і білоруських фур, які попри санкції везли повні машини товарів, які повиходили з ринку. Через вторгнення в Україну Росія обійшла Іран і Північну Корею і перетворилась на найбільш підсанкційну державу у світі. Центр протидії дезінформації при РНБО України повідомив, що за останні 8 років Росія отримала найбільше санкцій, ніж Північна Корея, М’янма, Чилі, Куба, Китай, Іран, Північна Африка та Сирія за 70 років.

Через війну в Україні світові гіганти покидають російські ринки, від цього економіка агресора може спуститись до рівня 1998 року.