білорусь почала раптову перевірку бойової готовності армії

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

За дорученням самопроголошеного президента лукашенка білорусь почала раптову перевірку бойової готовності армії, повідомило Міноборони білорусі.

“За дорученням Президента Республіки білорусь – Головнокомандувача Збройних Сил Республіки білорусь під керівництвом Державного секретаріату Ради Безпеки розпочато раптову перевірку бойової готовності.

Заходи матимуть комплексний характер, військам належить у найкоротші терміни висунутися в призначені райони, здійснити їхнє інженерне обладнання, організувати охорону і оборону, а також навести мостові переправи через річки Німан і Березина.

У цей період заплановано пересування військової техніки та особового складу, тимчасове обмеження руху громадян (транспорту) окремими дорогами загального користування та ділянками місцевості”.

Вони також опублікували мапу із приблизним розташуванням річок на території Білорусі та позначили полігони, які розташовані поблизу цих річок.

Також проєкт повідомляє, що подібні перевірки вже проводились 4 травня та 11 жовтня 2022 року.

Так, за даними моніторингової групи “Білоруський Гаюн”, 38-а окрема десантно-штурмова бригада (38 одшбр, Брест) вирушила з пункту постійної дислокації і сформувавши колону попрямувала на південний схід від Бреста, трасою Р17 до міста Малорита/агромістечка.

“У складі колони: не менше 25 БТР-80, близько 30 вантажівок МАЗ з особовим складом та майном, 3 буксировані автомобілем МЗКТ “Волат” 120-мм міномета 2Б23 “Нона-М1″, 2 паливозаправники, командно-штабна машина Р-1, 2 машини зв’язку, не менше 5 машин прикордонної служби РБ, машина швидкої допомоги та 2 польові кухні”, — йдеться у повідомленні.