Білл Гейтс відповів на чутки про те, що він чіпуватиме людей

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Під час розмови з журналістами цієї середи меценат-мільярдер й засновник Microsoft Білл Гейтс відповів на необґрунтовані теорії змови про те, що він начебто стоїть за заговором щодо використання вакцин від Covid-19 для імплантації мікрочіпів під людську шкіру. Мільярдера непокоїть, що такі розмови можуть мати вплив на поширення хвороби. Про це повідомляє MediaSapiens з посиланням на Business Insider.

«Я ніколи не займався чимось на кшталт мікрочіпів. Дуже важко заперечувати це, тому що це все дивно і повна дурня», – сказав Гейтс.

Раніше в інтерв’ю ВВС мільярдер також зізнався, що його непокоять «всі ці чутки та антинаукові висловлювання», які «приводить до розпалювання ненависті між людьми».

«Коли кінець-кінцем у нас з’явиться вакцина, потрібно буде домогтись формування колективного імунітету, щоб близько 80% населення були вакциновані. Але якщо вони будуть думати, що це афера, чи що вакцини шкідливі й не захочуть вакцинування, то хвороба продовжить вбивати людей», – сказав Гейтс.

У квітні Марк Сузман, виконавчий директор Фонду Білла і Мелінди Гейтс, відповів на повідомлення про теорії змови, що поширюють про Гейтса, заявивши, що «страшно, що люди поширюють дезінформацію, коли нам слід шукати шляхи співпраці та рятувати життя”.

Напередодні, 4 червня, благодійний Фонд Білла і Мелінди Гейтс оголосив, що протягом 5 років направить 1,6 мільярдів доларів Глобальному альянсу з вакцин та імунізації, щоб забезпечити найбідніші країни світу життєво необхідними вакцинами. Ще 100 мільйонів доларів підуть на те, аби поширити вакцину від Covid-19, коли її розроблять.

«Ми жертвуємо гроші для створення інструменту, виписуємо чеки фармакологічним компаніям, – пояснив ВВС такий крок Гейтс. – Так уже сталось, що в нашому фонді є багато спеціалістів у галузі фармакології, і нас вважають чесним посередником між урядом і компаніями в тому, що стосується вибору кращого методу».

Нагадаємо, що у 2015 році Білл Гейтс у своїй промові на TED фактично передбачив нинішню пандемію, розповідаючи про свій досвід боротьби з вірусом Еболи. Те відео лягло в основу однієї з найпопулярніших теорій змови про бажання мільярдера чіпувати населення планети, вакцинувавши його.

Share.