Понеділок, 14 Червня

Біля Стрия збудують дворівневу розв’язку та об’їзну дорогу міста

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На стику автомобільних доріг державного значення М-06 Київ – Чоп та М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка (через Вінницю) збудують дворівневу транспортну розв’язку. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

«Проєкт передбачає влаштування дворівневої транспортної розв’язки з перспективою подальшого будівництва об’їзної дороги Стрия. Перед контрольним пунктом в’їзду у Стрий, відповідно до нової транспортної розв’язки, буде поворот наліво для об’їзду міста», – каже він.

Розв’язка мала би розвантажити дорогу та забезпечити комфорт руху автомобільними шляхами.

Зараз, за словами Юрія Бучка, розробили проєктно-кошторисну документацію і подали її на експертизу. Після результатів будуть оголошувати торги. Очікувана вартість проєкту будівництва розв’язки становить 524 мільйони гривень. Друга черга робіт – це дорога в обхід Стрия.

Також, як уточнила у коментарі речниця Служби автомобільних доріг у Львівській області Оксана Богуш, розв’язку будуватимуть поблизу населеного пункту Угерсько. Її збудують у межах державного проєкту «Транспортний зв’язок в Україні Фаза І».

Нагадаємо, у квітні у Львівській області розпочали будівельні роботи зі спорудження Об’їзної дороги навколо обласного центру. Загалом для будівництва залучили три інвестиційні проєкти.

Як повідомили у пресслужбі Укравтодору, йдеться про: 1) відновлення траси М-12 Стрий — Тернопіль — Кропивницький — Знам’янка; 2) покращення автодорігзагального користування на Львівщині, 3) створення транзитного кільця для вантажівок в об’їзд Львова. Ці проєкти мають на меті розвантажити внутрішні транспортні маршрути у Львівській області. За словами голови Державного агентства автомобільних доріг України Олександра Кубракова, держава підтримує будівництво транзитного кільця, і перші результати мають намір отримати до кінця 2020 року.

Голова Автодору Львівщини Олег Береза відзначив, що зараз вантажівки рухають по основних дорогах області та існуючій об’їзній Львова, яка й так перевантажена міським транспортом. У зв’язку з цим, на виїзді з міста утворюються затори, а транспорт рухається на швидкості до 30 км/год. Для вирішення проблеми мають сформувати об’їзну суто для вантажного транспорту й транзитних авто, які рухатимуться до МПП “Шегині”, “Краковець”, “Грушів”, “Рава-Руська” та у сусідні області.

Кільцеве сполучення формуватимуть між дорогами державного значення Т-14-25 Миколаїв — Городок — Жовква — Кам’янка-Бузька — Бібрка; Н-09 Мукачеве — Рахів — Богородчани — Івано-Франківськ — Рогатин — Бібрка — Львів на ділянці від км 396+800 до км 416+100; М-12 Стрий — Тернопіль — Кропивницький — Знам’янка на ділянці від км 0+000 до км 36+950; а також дороги місцевого значення О140504 Нові Стрілища — Ходорів.

Share.