Неділя, 26 Вересня

Біля Площі Ринок відкриється новий торговий центр для українських брендів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Львові з’явиться новий торговий центр «Вернісаж Lviv Mall». Тут працюватиме десяток магазинів із українською продукцією, йдеться у сюжеті ZAXID.NET.

Аби виробники краще між собою познайомились, керівництво нового ТЦ влаштувало вечірку для орендарів.

«Я в захопленні від організації, від людей, які тут працюють. Дуже рада, що саме тут буде представлений мій одяг», – зазначила Марта Люблінкоф, власниця бренду одягу «SHE by K.»

У торговому центрі «Вернісаж» працюватиме десяток магазинів із українською продукцією. До прикладу, один із них пропонує клієнтам натуральну косметику з Луцька.

«Це понад 300 найменувань продукції, починаючи від засобів для догляду за шкірою, волоссям та обличчям, точковим доглядом, навколо очей. Справді, сьогодні натуральність в тренді», – зазначив Віталій Ткачук, виконавчий директор ТМ «Mr SCRUBBER».

Над дизайном майбутнього торгового центру команда дизайнерів та архітекторів працювала вісім місяців.

«Ми намагались зберегти автентичність цього торгового центру і самої будівлі загалом. Усе у білих кольорах, тому що будівля малих розмірів, компактна», – розповіла Ірина Поважняк, дизайнерка ТЦ «Вернісаж».

«ТЦ «Вернісаж Lviv Mall» – це концентрація українського бренду та виробників, дизайнерів українського одягу, виробників сувенірної продукції. У нас буде представлено 15 точок фудкорту на першому і п’ятому поверхах, де можна буде прийти і скуштувати різні українські страви», – розповів Петро Пуняк, директор із розвитку ТЦ «Вернісаж».

Як пише RAU.UA, потенційні відвідувачі торгівельного центру: українські та закордонні туристи, місцеві мешканці, гості коворкінгу, поціновувачі українських брендів, якісної кави та сучасної кухні, молоді, амбітні, сучасні, готові купувати та розважатися у гарній компанії в атмосферному місці.

Відвідуваність Vernissage Lviv Mall планується на рівні біля 100 000 гостей на місяць – близько 3000 осіб у будні дні та біля 5000 у вихідні. Багато в чому такі планові показники обумовлюється вдалим розташуванням ТЦ, великим пішохідним та автомобільним трафіком по найближчих вулицях, концептуальними перевагами об’єкту, серед яких: оглядовий майданчик, велика кількість найнеобхідніших сервісів, поєднання орендарів різних категорій.

. Також у планах залучення великої кількості медійних фігур та блогерів, проведення зйомок програм про моду та стиль, а також YouTube-шоу, що дасть можливість відвідувачам побачити улюблених зірок та відчути себе частиною шоу.

Також тут надаватимуть послуги туристам: від бронювання екскурсій до поселення.

Офіційне відкриття торгового центру «Вернісаж Lviv Mall» на вулиці Шевській, 12, відбудеться 26 червня.

Share.