П’ятниця, 27 Січня

Біля Ашану на Чорновола збудують новий дитячий садок

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Біля супермаркету «Ашан» на проспекті Чорновола, 16А зведуть новий триповерховий дитячий садочок. Відповідні містобудівні умови та обмеження на проектування погодили ТзОВ «Девелопмент Інвест Груп» на засіданні виконавчого комітету ЛМР 25 січня, інформує Твоє Місто.

Для побудови дитячого садочку погодили ділянку в 0,38 га. Висота будинку не перевищуватиме 15 метрів, максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 25,37%. Заклад розташовуватиметься за 15 метрів від сусіднього будинку. Судячи з візуалізації, на рівні третього поверху садочку має бути тераса із зеленими насадженнями.

© ЛМР

© http://tvoemisto.tv

Згідно з аналітичною системою YouControl, ТзОВ «Девелопмент Інвест Груп» зареєстрована у Львові на вулиці Головацького. Засновниками компанії є АТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд Камет» та ТОВ «Галілео Ессет Менеджмент», кінцевим власником вказаний львів’янин Роман Давимука. Уповноваженою особою фонду «Камет» є Дмитро Палієнко, який також причетний до компаній групи «Авалон».

Нагадаємо, 14 грудня на проспекті В’ячеслава Чорновола,16і відбулось урочисте відкриття нового, вже третього у Львові, гіпермаркету «Ашан».

Площа нового «Ашану» становить 5 тис. м2, тобто понад двічі менша, ніж перший «Ашан» (13 тис. м2), відкритий у 2010 році в ТРЦ King Cross Leopolis.