Біатлоністка Олена Підгрушна перемогла на Кубку Австрії

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Сьогодні  в  Хохфільцені пройшли змагання на Кубку Австрії, в яких брали участь і спортсменки збірної України, які зараз проводять там тренувальний збір перед продовженням сезону на Кубку світу і Кубку IBU.

У перший змагальний день пройшов незвичайний вид програми – суперкоротка індивідуальна гонка: п’ять кіл по 1 км кожне, зі штрафом 15 секунд за промах, повідомили на сайті біатлону України..

Всього стартували спортсмени у п’яти вікових групах – у чоловіків і жінок. Українська команда була представлена в жіночій гонці. Зі 136 спортсменів, які вийшли на старт сьогодні, лише Олені Підгрушній вдалося вразити всі мішені на чотирьох вогневих рубежах! Капітан нашої команди і стала переможницею індивідуальної гонки у жінок, обійшовши представниць збірної Австрії Катарину Іннерхофер і Дуню Здуч на 5 і 16 секунд відповідно.

Валя і Віта Семеренко стріляли менш точно і замкнули десятку найсильніших, а Дар’я Блашко і Юлія Джима не вийшли на старт через невелике нездужання – тренери вирішили не ризикувати здоров’ям спортсменок за кілька днів до старту на четвертому етапі Кубка світу в Оберхофі.

Індивідуальна гонка. Жінки
1.  Олена Підгрушна (0+0+0+0)  14:10,1
2.  Катарина Іннерхофер (1+0+1+1)  +5,5
3.  Дуня Здуч (0+1+1+0)  +15,9

9.  Валя Семеренко (0+1+0+1)  +1:02,2
10.  Віта Семеренко (1+2+0+1)  +1:04,7
DNS  Дар’я Блашко
DNS  Юлія Джима

Share.